کشمش مویز افغان انگوری راز عمر طولانی حضرت نوح بود

در حالی که انگور سیاه جای خود را در بین غذاهای آنتی اکسیدانی دارد، نمی توان از اثر تسکین دهنده معده آن صرف نظر کرد.

اگر در چند روز اخیر روده شما راکد بوده است، مصرف کشمش مویز افغان در وعده صبحانه توصیه می شود. هنگامی که روز را زود شروع می کنید، به لطف کشمش سیاه می توانید روده های خود را فعال کنید و احساس بهتری داشته باشید.

علاوه بر این، انگل های تشکیل شده در روده با انگور سیاه دفع می شود.

سلامت روده و کبد را پاکسازی می کند

می توانید با مصرف دانه های انگور سیاه یا نوشیدن آبی که در آن 21 کشمش سیاه نگهداری می کنید، کبد را سم زدایی کنید. برای تصفیه مواد مضر انباشته شده در کبد به دلیل غذاهای مصرفی؛ استفاده از انگور سیاه را فراموش نکنید.

فواید انگور سیاه برای کبد با آنتی اکسیدانی به نام رسوراترول چند برابر می شود. رسوراترول از بدن در برابر سرطان کبد محافظت می کند.
سلامت کبد

از قلب محافظت می کند: پتاسیم که در ساختار انگور سیاه است در تنظیم فشار خون نقش دارد. خطر ابتلا به بیماری قلبی در افرادی که فشار خون منظم دارند بسیار پایین است.

هنگامی که فشار خون تحت کنترل باشد، سلامت قلب نیز محافظت می شود.

از چاقی جلوگیری می کند: کشمش سیاه از ذخیره چربی در بدن جلوگیری می کند. با کاهش میزان چربی بدن، خطر چاقی از بین می رود.

انگور سیاه که اغلب برای میان وعده در رژیم غذایی توصیه می شود، غذایی است که برای مدت طولانی سیری ایجاد می کند. مصرف روزانه انگور سیاه برای پیشگیری از چاقی و جلوگیری از بحران های ناگهانی شیرین باید مورد توجه قرار گیرد.

کشمش

آلرژی را برطرف می کند: فواید انگور سیاه و دانه انگور سیاه نیز توسط Saraçoğlu مورد تاکید قرار گرفته است. کشمش سیاه یک منبع طبیعی درمانی است که توسط ابراهیم ساراچ اوغلو برای جلوگیری از انواع آلرژی توصیه شده است.

همچنین می توانید کشمش سیاه را در برابر خارش مصرف کنید. چشم را تقویت می کند. فواید چشمی انگور سیاه به ویتامین A و بتا کاروتن مربوط می شود.

شما می توانید انگور سیاه را به خصوص برای مبارزه با ضعف بینایی مرتبط با افزایش سن مصرف کنید.
انگور سیاه به تقویت ساختار چشم کمک می کند.